Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Vyhledávání Vyhledávání:

Intranet Intranet:

Uživatelské jméno:
Uživatelské heslo:

Intranet Sociální sítě:

Twitter
Facebook
Youtube
Plán školního roku

Aktuální informace

Výsledky přijímacího řízení OA
29.4.2019 10:41
Výsledky přijímacího řízení OA

Právě byly zveřejněny výsledky 1. kola přijímacího řízení ke studiu ve školním roce 2019/2020 pro učební obor 63-41-M/02 Obchodní akademie. Další informace o přijímacím řízení naleznete na stránce Přijímací řízení 2019.

Josef Kulhavý
 
Výsledky přijímacího řízení
24.4.2019 12:58
Výsledky přijímacího řízení

Právě byly zveřejněny výsledky 1. kola přijímacího řízení ke studiu ve školním roce 2019/2020 v těchto učebních oborech:

Další informace o přijímacím řízení naleznete na stránce Přijímací řízení 2019.

Josef Kulhavý
 
Pozvánka na rodičovské schůzky
15.4.2019 08:54
Pozvánka na rodičovské schůzky

Přijměte pozvání na setkání rodičů všech žáků naší školy, které se uskuteční ve středu 17. dubna 2019 (odjezdový den) ve 12.00 hodin.

 

Program:

- 12:00-12:30 - pro zákonné zástupce nezletilých žáků: volby členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků ve sborovně školy,

- 12:30 - setkání s vedením školy v aule školy,

- 13:00 - motivační setkání se zástupci chráněného trhu práce (informace o možnostech zaměstnání i bydlení po ukončení studia žáků)

- 14:30-15:30 - schůzky rodičů s třídními učiteli a skupinovými vychovateli  v učebnách jednotlivých tříd

 

Za vedení školy Vás srdečně zvu.

Mgr. Jana Honzíková, ředitelka školy

Jana Honzíková
 
VELIKONOČNÍ DĚLÁNKY
14.4.2019 21:17
VELIKONOČNÍ DĚLÁNKY

Tímto děkujeme všem, kteří se v sobotu podíleli na organizaci již 8. ročníku Velikonočních Dělánek. Akce byla opět velmi úspěšná, zdařilá a také, jako každoročně, pro všechny organizátory velmi náročná. Naši školu navštívilo 354 lidí, kteří měli možnost shlédnout úžasné divadelní představení "O krtkovi" v podání školního divadelního souboru Jindřich. 

Dále byla k dispozici tělocvična plná her a sportovních aktivit pro děti, bubnovací workshop, stánek školní fiktivní firmy s výrobou krásných placek s fotkami návštěvníků a jedenáct dílniček, ve kterých naši žáci a pedagogové učili příchozí děti vyrábět nejrůznější velikonoční dekorace, pečivo či pomlázky.

Během akce se mohli návštěvníci občerstvit v našem bufetu, do kterého žáci s pedagogy napekli koláče, připravili chlebíčky a veselé perníčky. Na prodejní výstavě si pak návštěvníci mohli zakoupit velikonoční výzdobu či skvělé mazance.

Speciální poděkování patří našim bývalým žákům, kteří se akce zúčastnili v hojném počtu i jako organizátoři a v neposlední řadě rodinným příslušníkům, kteří se do organizace nezištně zapojili. Jejich pomoci si o to víc vážíme.

Děkujeme, že jste vše zvládli s úsměvem a pomohli tak vytvořit skvělou atmosféru akce.

Odkaz na fotografie pana Křivky, video sestřihu dělánek a divadelního představení, další fotky budou brzy následovat.

Hana Konopáčová
 
Velikonoční dělánky
3.4.2019 07:30
Josef Kulhavý
 
To bylo to nejlepší, co jsem udělal
2.4.2019 11:54

Česká televize v nedávných dnech odvysílala nový díl pořadu Klíč, jehož hlavním protagonistou je náš bývalý žák Michael Vidura. V dokumentu říká: "..Ale já jsem maturitu chtěl, takže jsem využil nabídky, že se otevírala v Janských Lázních úplně nová škola, obchodní akademie, tak jsem přešel do Janských Lázní.
A to bylo to nejlepší, co jsem v životě udělal...
"

 

Celý díl uvidíte na webu České televize (pasáž naleznete v čase cca 2:25).

 

Michael Vidura

Josef Kulhavý
 
Všem kolegům
28.3.2019 10:45
Všem kolegům

Pokud jste neměli možnost vyslechnout přání v rozhlase, posílám touto cestou. V tento den, kdy si připomínáme výročí narození Jana Amose Komenského, Vám chci všem poděkovat za zodpovědnou a náročnou vzdělávací a výchovnou práci, kterou pro naše žáky děláte, ale hlavně i za ty chvíle, které jim věnujete nad rámec svých povinností a pracovních hodin. Přeji Vám hodně zdraví, elánu, klidu , pohody a radosti ze své práce.

Krásný den. Soně vše nejlepší k jmeninám.

Jana Honzíková
 
Na modré vlně - 2. duben se blíží
26.3.2019 11:09
Na modré vlně -  2. duben se blíží

V roce 2008 se členové OSN jednomyslně shodli na tom, že tento den vyhlásí Světovým dnem porozumění autismu.

Tento den se lidé na celém světě zapojují do různých akcí a oblékají se do modré barvy, která je symbolem komunikace.

"Modrá je dobrá" v úterý 2.dubna..

 
Jana Honzíková
 
Neuvěřitelný úspěch - AUDIMAFOR
24.3.2019 19:54
Neuvěřitelný úspěch - AUDIMAFOR

AUDIMAFOR - krajská postupová přehlídka na celostátní přehlídky Šrámkův Písek, Mladá scéna Ústí nad Orlicí a Wolkrův Prostějov. Hlavním cílem přehlídky jsou podpora zájmu mladých lidí o divadelní aktivity, vzájemná inspirace a kultivace divadelní, zejména studentské činnosti. Ovšem stejně důležitý je i výběr špičkových představení pro reprezentaci Královehradeckého kraje na již jmenovaných celostátních přehlídkách. V divadle Drak, na tradiční scéně a zároveň v nových alternativních prostorách Labyrintu dnes náš divadelní soubor pod vedením Milana Pergra a Evži Červenkové představil svou hru Káťa a Králík. Famózní dvojice Ondra Vlasák a Káťa Pleskačová a další skvělí herci Filip Kačírek, Pája Milichovská, Péťa Hlavatý, Matěj Ježek, Martin Máslo, Johanka Honzíková a Vojta Honzík, dnes pobavili plný sál a získali vysoké hodnocení odborné poroty vedené našimi špičkovými odborníky a divadelníky (Jiřina Vacková, Vladimír Hulec, David Slížek a Adam Krátký).  Pan prof. Jan Císař, náš přední divadelní pedagog, dramaturg, teoretik a kritik našim hercům a panu režisérovi smekl velikou poklonu. 

Divadelníci si odvezli tři z hlavních cen. První cenu dostal soubor za "divadlo s nadhledem a humorem". Další cenu dostal režisér Milan za "divadlo, které má smysl" . Největší cenou je "doporučení jako inspirativní představení do programu Šrámkova Písku".

GRATULUJI a děkuji za nádherný zážitek.

> Fotografie ve školní fotogalerii

Jana Honzíková
 
#ponozkovavyzva
21.3.2019 10:44
#ponozkovavyzva

Ponožková výzva je určena všem nám, kteří chceme projevit solidaritu a podpořit lidi, kteří mají Downův syndrom a jejich rodiny, ale zároveň chceme šířit povědomí o tom, že právě lidská individualita činí tento svět krásným, pestřejším, zajímavějším, inspirujícím.

 

I u nás ve škole si mnozí z nás oblékli dvě rozdílné ponožky. O přestávce proběhla velká módní přehlídka a porota určila tyto vítěze:

Kategorie žactvo:

1. Matěj Ježek

2. Tereza Hetflejšová

3. Markéta Komárková

Kategorie zaměstnanectvo:

1. Míla Bejdáková

speciální cena 1: Richard Fiedler - za holá kolena

speciální cena 2: Lenka Ptáčková - za vlastní tvorbu

 

Fotografie můžete problížet ve školní fotogalerii!

Josef Kulhavý
 
(Strana 2 / 40)
 
 
webmaster © 2009-2019 webmaster@oajl.cz | Ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů | 0.050 | Mapa stránek Mapa stránek
kontakt Obchodní akademie Olgy Havlové, Obchodní 282, 542 25 Janské Lázně | telefon 499 862 111 | e-mail info@oajl.cz | datová scránka gggxiax