Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Vyhledávání Vyhledávání:

Intranet Intranet:

Uživatelské jméno:
Uživatelské heslo:

Intranet Sociální sítě:

Twitter
Facebook
Youtube
Plán školního roku

Aktuální informace

Neuvěřitelný úspěch - AUDIMAFOR
24.3.2019 19:54
Neuvěřitelný úspěch - AUDIMAFOR

AUDIMAFOR - krajská postupová přehlídka na celostátní přehlídky Šrámkův Písek, Mladá scéna Ústí nad Orlicí a Wolkrův Prostějov. Hlavním cílem přehlídky jsou podpora zájmu mladých lidí o divadelní aktivity, vzájemná inspirace a kultivace divadelní, zejména studentské činnosti. Ovšem stejně důležitý je i výběr špičkových představení pro reprezentaci Královehradeckého kraje na již jmenovaných celostátních přehlídkách. V divadle Drak, na tradiční scéně a zároveň v nových alternativních prostorách Labyrintu dnes náš divadelní soubor pod vedením Milana Pergra a Evži Červenkové představil svou hru Káťa a Králík. Famózní dvojice Ondra Vlasák a Káťa Pleskačová a další skvělí herci Filip Kačírek, Pája Milichovská, Péťa Hlavatý, Matěj Ježek, Martin Máslo, Johanka Honzíková a Vojta Honzík, dnes pobavili plný sál a získali vysoké hodnocení odborné poroty vedené našimi špičkovými odborníky a divadelníky (Jiřina Vacková, Vladimír Hulec, David Slížek a Adam Krátký).  Pan prof. Jan Císař, náš přední divadelní pedagog, dramaturg, teoretik a kritik našim hercům a panu režisérovi smekl velikou poklonu. 

Divadelníci si odvezli tři z hlavních cen. První cenu dostal soubor za "divadlo s nadhledem a humorem". Další cenu dostal režisér Milan za "divadlo, které má smysl" . Největší cenou je "doporučení jako inspirativní představení do programu Šrámkova Písku".

GRATULUJI a děkuji za nádherný zážitek.

> Fotografie ve školní fotogalerii

Jana Honzíková
 
#ponozkovavyzva
21.3.2019 10:44
#ponozkovavyzva

Ponožková výzva je určena všem nám, kteří chceme projevit solidaritu a podpořit lidi, kteří mají Downův syndrom a jejich rodiny, ale zároveň chceme šířit povědomí o tom, že právě lidská individualita činí tento svět krásným, pestřejším, zajímavějším, inspirujícím.

 

I u nás ve škole si mnozí z nás oblékli dvě rozdílné ponožky. O přestávce proběhla velká módní přehlídka a porota určila tyto vítěze:

Kategorie žactvo:

1. Matěj Ježek

2. Tereza Hetflejšová

3. Markéta Komárková

Kategorie zaměstnanectvo:

1. Míla Bejdáková

speciální cena 1: Richard Fiedler - za holá kolena

speciální cena 2: Lenka Ptáčková - za vlastní tvorbu

 

Fotografie můžete problížet ve školní fotogalerii!

Josef Kulhavý
 
Informace pro žáky a rodiče
14.3.2019 18:39
Informace pro žáky a rodiče

Tento víkend 15. - 17. 3. není povinný odjezd!

Josef Kulhavý
 
Volby do školské rady
27.2.2019 14:23

Ředitelka školy, na základě § 167 a § 168 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění,

vyhlašuje

volby do školské rady při Obchodní akademii, odborné škole a praktické škole Olgy Havlové, Janské Lázně.

Voleni budou 2 zástupci pedagogických pracovníků školy, jeden zástupce zletilých žáků a jeden zástupce zákonných zástupců nezletilých žáků.

Pro termíny a další bližší informace navštivte stránku Školská rada.

Josef Kulhavý
 
Fotografie z dětského plesu
27.2.2019 12:29
Fotografie z dětského plesu

Obsáhlý výběr fotografií ze sobotního dětského plesu můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Na našem Youtube kanálu můžete shlédnou i video z této povedené akce.

Josef Kulhavý
 
Přijímací řízení 2019
21.2.2019 20:21
Přijímací řízení 2019

Přijímací řízení ke studiu na Obchodní akademii, odborné škole a praktické škole Olgy Havlové, Janské Lázně se uskuteční během měsíce dubna.

 

Přijímáni budou uchazeči do těchto oborů:

- 63-41-M/02 Obchodní akademie (studium zakončeno maturitní zkouškou)

- 63-51-J/01 Obchodní škola (studium zakončeno závěrečnou zkouškou)

- 78-62-C/02 Praktická škola dvouletá (studium zakončeno závěrečnou zkouškou)

- 69-54-E/01 Provozní služby (studium zakončeno závěrečnou zkouškou s výučním listem)

 

Řádně vyplněnou přihlášku je nutné doručit nejpozději 1. března 2019 k rukám ředitelky školy.

 

Další informace o přijímacím řízení naleznete na stránce Přijímací řízení 2019.

Josef Kulhavý
 
Dětský ples 23. února
20.2.2019 16:37
Josef Kulhavý
 
Fiktivní firma Vadoo nezklamala
20.2.2019 16:32
Fiktivní firma Vadoo nezklamala

Fiktivní firma Vadoo, s. r. o., tvořená žáky 4. ročníku oboru obchodní akademie, nezklamala ani na své třetí letošní akci. Z veletrhu fiktivních firem v Hradci Králové si přivezla 3. místo jako nejsympatičtější firma. V nabyté konkurenci ostatních fiktivních firem se neztratila a jejich placky, vyráběné dle přání zákazníka přímo na veletržním stánku, šly na odbyt.

Josef Kulhavý
 
Vadoo třikrát třetí
25.1.2019 20:15
Vadoo třikrát třetí

Fiktivní firma Vadoo, s. r. o., složená z žáků 4.OA se zúčastnila svého prvního veletrhu fiktivních firem a hned byla úspěšná. Na mezinárodním veletrhu v Olomouci získala tři třetí místa: za katalog, za reklamní předměty a za obchodní rozhovor vedený v anglickém jazyce. Veletrh fiktivních firem, proběhlý v neobvyklém prostředí velkého nákupního domu v centru města, tak můžeme hodnotit jako velmi úspěšný.

Ve svém úsilí však Vadoo nesmí polevit, protože hned po jarních prázdninách ji čekají další dva veletrhy v Náchodě a v Hradci Králové.

Josef Kulhavý
 
Den otevřených dveří 2019
23.1.2019 14:37
Josef Kulhavý
 
(Strana 6 / 43)
 
 
webmaster © 2009-2020 webmaster@oajl.cz | Ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů | 0.079 | Mapa stránek Mapa stránek
kontakt Obchodní akademie Olgy Havlové, Obchodní 282, 542 25 Janské Lázně | telefon 499 862 111 | e-mail info@oajl.cz | datová scránka gggxiax