Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Vyhledávání Vyhledávání:

Intranet Intranet:

Uživatelské jméno:
Uživatelské heslo:

Intranet Sociální sítě:

Twitter
Facebook
Youtube
Plán školního roku

Napsali o nás

Na návštěvě v belgické škole

Krkonošský deník, 19. června 2013, str. 8
 
V dubnu jsme se jako studenti Obchodní akademie Janské Lázně zúčastnili druhého setkání škol pracujících v projektu Comenius (Partnerství škol).
Setkání se konalo ve městě Diepenbeek v Belgii ve škole pro tělesně postižené. Na setkání jsme se těšili, ale byli jsme trochu nervózní, protože jsme nevěděli, co nás čeká. Studenti i učitelé nás velmi vřele přivítali.
Program začal nástupem mezinárodních sportovních studentských týmů pochodem po červeném koberci a za doprovodu státních hymen. Poprvé jsme kráčeli po červeném koberci a užívali si ovace publika. Poté následovaly dny plné sportu, výletů a zábavy. Kromě sportu jsme si vyzkoušeli hipoterapii, práci ve školním obchodě a bubnování na rehabilitační míče (fit drums). Přestože program byl velmi náročný, našla se i chvilka na menší odpočinek.
Odjížděli jsme sice unaveni, ale s dobrými pocity. Těšíme se, až zástupci ostatních škol přijedou k nám.
Studenti Obchodní akademie, Janské Lázně
 
Na návštěvě v belgické škole
 
Návrat zpět na seznam článků
 
 
webmaster © 2009-2019 webmaster@oajl.cz | Ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů | 0.012 | Mapa stránek Mapa stránek
kontakt Obchodní akademie Olgy Havlové, Obchodní 282, 542 25 Janské Lázně | telefon 499 862 111 | e-mail info@oajl.cz | datová scránka gggxiax