Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Vyhledávání Vyhledávání:

Intranet Intranet:

Uživatelské jméno:
Uživatelské heslo:

Intranet Sociální sítě:

Twitter
Facebook
Youtube
Plán školního roku

Napsali o nás

„Smím prosit?“ znělo sálem Kolonády v Janských Lázních

krkonossky.denik.cz
 
Janské Lázně - Pod bílými mašlemi zavěšenými paprskovitě od stropu ke stěnám se sálem janskolázeňské kolonády prohnaly tančící děti.
Oblečené do slavnostních šatiček i obleků jako dospělí se již od těch nejmenších odvážně nechaly v sobotním odpoledni unášet v rytmu hudby. První dětský ples pořádala Obchodní akademie Olgy Havlové ve spolupráci s městem Janské Lázně i Státními léčebnými lázněmi.
„Akce je určena pro děti z Vesny, města i okolí. Základní myšlenka je integrační. Tělesně postižení studenti ukázali, že jsou schopni zorganizovat něco hezkého pro ostatní a rozumí tomu, co je ples," poznamenala pedagožka akademie Jana Honzíková. Protože ples by nemohl být bez předtančení, pořadatelé pozvali na parket několik protagonistů. Svým vystoupením zaujaly břišní tanečnice Sultánky ze Svobody nad Úpou, nositelky řady medailí. Předtančení zajistili i místní školáci a baletky z Trutnova. Na Kolonádě to roztáčela například malá Roze, která přijela s maminkou Petrou Polat z Trutnova. „Je to moc pěkné, děti se pobaví,"ocenila maminka akci.
Autor: Jana Mudrová
 
„Smím prosit?“ znělo sálem Kolonády v Janských Lázních
 
Návrat zpět na seznam článků
 
 
webmaster © 2009-2020 webmaster@oajl.cz | Ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů | 0.036 | Mapa stránek Mapa stránek
kontakt Obchodní akademie Olgy Havlové, Obchodní 282, 542 25 Janské Lázně | telefon 499 862 111 | e-mail info@oajl.cz | datová scránka gggxiax