Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Vyhledávání Vyhledávání:

Intranet Intranet:

Uživatelské jméno:
Uživatelské heslo:

Intranet Sociální sítě:

Twitter
Facebook
Youtube
Plán školního roku

Napsali o nás

Přivítali jsme potenciální uchazeče o studium z Obchodní akademie, odborné školy

www.uhk.cz
 
V Poradenském centru se věnujeme i zájemcům a uchazečům o studium. Jsme rádi, že u nás můžeme vždy v průběhu podzimu přivítat studenty několika středních škol a nabídnout jim rychlý vhled do Univerzity a na naše služby.
Tentokrát jsme přivítali studenty Obchodní akademie, odborné školy a praktické školy Olgy Havlové v Jánských Lázních. Škola je příspěvkovou organizací, která poskytuje střední vzdělávání pro žáky s tělesným postižením a souběžným postižením více vadami.
Návštěvu z Jánských Lázní přilákala možnost prohlídky bezbariérového bytu na Palachových kolejích. Po prohlídce bytu následovala prezentace služeb Poradenského centra, především pak sekce podpory studentů se specifickými potřebami Augustin. Studenti se tak mohli dozvědět všechny potřebné informace nejen o nabídce Poradenského centra, ale také základní informace o volbě oboru, podávání přihlášek, přijímacím řízení a další. Samozřejmě byl prostor pro dotazy, čehož studenti hojně využili.
Po prezentaci jsme ještě studenty pozvali na malou prohlídku univerzitních prostor a kampusu. Prohlédli si prostory knihovny, několika učeben včetně nové auly na budově S, kde jsou k dispozici také dva nové stoly s nastavitelnou výškou pro vozíčkáře.
Doufáme, že se se studenty Obchodní akademie v Jánských Lázních uvidíme i u přijímacího řízení a přejeme hodně štěstí.
 
Přivítali jsme potenciální uchazeče o studium z Obchodní akademie, odborné školy
 
Návrat zpět na seznam článků
 
 
webmaster © 2009-2019 webmaster@oajl.cz | Ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů | 0.012 | Mapa stránek Mapa stránek
kontakt Obchodní akademie Olgy Havlové, Obchodní 282, 542 25 Janské Lázně | telefon 499 862 111 | e-mail info@oajl.cz | datová scránka gggxiax