Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Vyhledávání Vyhledávání:

Intranet Intranet:

Uživatelské jméno:
Uživatelské heslo:

Intranet Sociální sítě:

Twitter
Facebook
Youtube
Plán školního roku

Ubytování a stravování

Ubytování

Součástí školy je moderní internát rozdělený do tří samostatných budov vzájemně propojených krytou spojovací chodbou. Budovy internátu jsou též spojeny s budovou školy bezbariérovou krytou chodbou.
Na internátě jsou studentům k dispozici dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s vlastní sociální buňkou, kde je toaleta a bezbariérový sprchový kout. Na každém poschodí bydlí 8-12 studentů; mají k dispozici koupelnu s vanou, dále denní místnost, kde je kuchyňská linka, lednička a televizor.
Studenti jsou na internátě ubytováni po celý školní rok, výjimku tvoří několik povinných odjezdů navazujících na prázdniny nebo státní svátky. Ubytování na internátě není nárokové. Na ubytování studenti přispívají finanční částkou, která je daná vyhláškou MŠMT 108/2005 Sb.
Pokoj Společenská místnost Kuchyňka Koupelna

Stravování

Další součástí školy je jídelna, kde si studenti mohou dle svého uvážení objednat snídani, oběd (výběr ze dvou jídel) i večeři. Za stravu platí jen hodnotu surovin.
 
 
webmaster © 2009-2020 webmaster@oajl.cz | Ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů | 0.026 | Mapa stránek Mapa stránek
kontakt Obchodní akademie Olgy Havlové, Obchodní 282, 542 25 Janské Lázně | telefon 499 862 111 | e-mail info@oajl.cz | datová scránka gggxiax