bootstrap slider by cssSlider.com v2.1
OAJL.cz Veřejnost Zaměstnanci Úseky


Seznam zaměstnanců

ZaměstnanciFunkce
Alina Petr, DiS.vedoucí SVČ, pedagog volného času
Báchorová Ladislavapomocná pracovnice
Bejdáková Milana, Mgr.učitelka (anglický jazyk, odborný výcvik (2), nauka o šití a materiálech, zdravotní nauka), metodička prevence rizikového chování
Bojarská Renata, Bc.asistentka pedagoga - vychovatele
Bříza Janasistent pedagoga - učitele
Červenková Evženie, Mgr.učitelka (matematika, příprava pokrmů, německý jazyk, výživa a příprava pokrmů, odborný výcvik (1))
Červíček Stanislavsprávce budov - vedoucí technik
Číhák JanAsistent pedagoga - vychovatele
Číháková Radka, Mgr.Ph.D.učitelka (aplikovaná tělesná výchova, organizace volného času)
Čumriková Petraasistentka pedagoga - vychovatele
Davidová Lenka, Bc.vychovatel (plavání, šipky, stolní tenis), učitelka (speciálně pedagogická péče)
Dědek Michal, Mgr.učitel (český jazyk a literatura, dějepis, český jazyk a komunikace , dějiny literatury a kultury )
Dresslerová Iva, Ing.sekretářka, mzdová účetní
Dvořáček Petrstálá služba
Dvořáková Milušeasistentka pedagoga - vychovatele
Ferklová Dana, Mgr.učitelka (český jazyk a literatura, občanská nauka, rodinná výchova, zdravotní výchova)
Fiedler Richard, Ing.zástupce ředitelky pro teoretické vyučování, učitel (matematický seminář)
Fiedlerová Michaela, Mgr.učitelka (německý jazyk)
Francová Andreaasistentka pedagoga - učitele
Fridrichová Markéta, DiS.vychovatelka
Frýbová Lenkakuchařka
Hamplová Klára, Mgr.speciální pedagožka
Hauser Otoasistent pedagoga - vychovatele
Holeková Miroslava, DiS.stálá služba
Holub Petrvychovatel
Holubcová Soňa, Mgr.učitelka (informační technologie, základy biologie a ekologie, písemná a elektronická komunikace), IT správkyně
Honzíková Jana, Mgr.ředitelka, učitelka (anglický jazyk)
Horáková Mariestálá služba
Hübschová Janaasistentka pedagoga - vychovatele
Hückeová Evaasistentka pedagoga - vychovatele
Hudcová Lucie, Mgr.učitelka (finanční gramotnost, speciálně pedagogická péče, odborný výcvik (2), odborný výcvik (4), úklid a údržba interiéru, nauka o šití a materiálech)
Hunčár Miroslavasistent pedagoga - vychovatele
Chrastinová Martina, Mgr.učitelka (anglický jazyk, seminář z cizího jazyka)
Jiránková Luďkaúčetní
Juhászová Petraučitel, asistent pedagoga - učitele
Karmáčková Sylvaasistentka pedagoga - učitele
Klubrtová Janauklízečka
Kobrová Gabrielauklízečka
Konopáčová Hana, Bc.vedoucí internátu, vychovatelka
Korfová Veronikaasistentka pedagoga - vychovatele
Krátký Pavelučitel, asistent pedagoga - učitele
Kubátová Marie, Mgr.učitelka (matematika, finanční gramotnost, informační technologie, odborný výcvik (3), údržba oděvů a prádla)
Kulhavá Páslerová Veronika, Mgr.vedoucí SPC, speciální pedagožka
Kulhavý Josef, Mgr.učitel (fiktivní firma, informační technologie, informační technologie a administrativa), IT správce
Laube Jaroslavstálá služba
Laubová Monikasprávkyně bazénu
Liepoldová Veronika, DiS., na mateřské dovolené
Machová Renata, Mgr.učitelka (matematika, základy fyziky)
Makovičková Jana, Mgr.učitel
Menšíková Jarmila, Ing.učitelka (sociální politika, sociální péče a zabezpečení, komunikace s klienty)
Nevečeřalová Klárakuchařka
Nosek Karel, PhDr.psycholog
Paděrová Gabriela, Ing.vedoucí ekonomicko-technického úseku, vedoucí úseku stravování
Pavlas Luděkúdržbář
Pavlík Přemyslasistent pedagoga - vychovatele
Perger Milanasistent pedagoga - vychovatele, kuchař
Pourová Martina, Mgr.vychovatelka, učitelka (ruční práce, základy společenských věd, odborný výcvik (3), odborný výcvik (4), odborný výcvik (5), dekorace v interiéru a exteriéru, úklid a údržba interiéru, údržba oděvů a prádla), na mateřské dovolené
Reginová Petraasistentka pedagoga - vychovatele
Resler Jiříasistent pedagoga - vychovatele
Robková Věra, Ing.učitelka (matematika, anglický jazyk, hospodářské výpočty, německý jazyk, obchodní korespondence, účetnictví)
Rolenec Zdeněk, Mgr.učitel
Rybková Hanaasistentka pedagoga - učitele
Rýznerová Evauklízečka
Salwenderová Ivana, Bc.koordinátorka výchovy, vychovatelka (výtvarné práce, stolní tenis, sportovní hry, kroužek vaření)
Sláma Jan, Ing.učitel (ekonomika, obchodní korespondence, právo)
Stolín Milošúdržbář
Synková Jana, Bc.sociální pracovnice
Šedivcová Pavla, Mgr.učitelka (příprava pokrmů, anglický jazyk, aplikovaná tělesná výchova, odborný výcvik (1))
Štěpánková Šárka, Mgr.učitelka (ekonomika, právo, zeměpis a hospodářství eu, ekonomická cvičení)
Štěpánová Kateřinauklízečka
Talábová Václava, Mgr.učitelka (anglický jazyk, aplikovaná tělesná výchova, základy biologie a ekologie, základy přírodních věd, základy společenských věd, písemná a elektronická komunikace, psychologie), EVVO kordinátor
Tippeltová Ladislavakuchařka
Urbanová Petrauklízečka
Vágner Oldřich, Ing.učitel (hospodářský zeměpis, účetnictví)
Vancl Bohuslavasistent pedagoga - učitele
Vejrych Davidkuchař
Vlášková Marcelavedoucí školní jídelny
Vodová Lucieučitelka (matematika, anglický jazyk, odborný výcvik (5), dekorace v interiéru a exteriéru)
Volman Vladimírasistent pedagoga - vychovatele
Vondráček Libor, Mgr.učitel (speciální pedagogika), vychovatel, výchovný poradce
Vyvlečková Ivana, Mgr.zástupkyně ředitelky pro odborný výcvik a praktické vyučování, učitelka (český jazyk a literatura, dějiny literatury a kultury )
Weberová Evastálá služba
Zapadlo Jiříasistent pedagoga - vychovatele
Zemánek Oldřichasistent pedagoga - vychovatele
Žilková Andrea, Mgr.Ph.D.psychoterapeutka
Návrat na seznam úseků...