bootstrap slider by cssSlider.com v2.1
OAJL.cz Veřejnost Zaměstnanci Úseky


Seznam zaměstnanců

ZaměstnanciFunkce
Alina Petr, DiS.vedoucí SVČ, pedagog volného času
Báchorová Ladislavapomocná kuchařka
Bejdáková Milana, Mgr.učitelka (anglický jazyk, odborný výcvik (2), nauka o šití a materiálech, zdravotní nauka), metodička prevence rizikového chování
Bojarská Renata, Bc.asistentka pedagoga - vychovatele
Bříza Janasistent pedagoga - učitele
Červenková Evženie, Mgr.učitelka (matematika, příprava pokrmů, německý jazyk, odborný výcvik (1), odborný výcvik (2), nauka o šití a materiálech, odborný výcvik)
Červíček Stanislavsprávce budov - vedoucí technik
Červinková Magdalenarecepční
Číháková Radka, Mgr.Ph.D.učitelka (aplikovaná tělesná výchova, organizace volného času)
Čumriková Petraasistentka pedagoga - vychovatele
Davidová Lenka, Mgr.vychovatelka, učitelka
Dědek Michal, Mgr.učitel (český jazyk a literatura, český jazyk a komunikace , dějiny literatury a kultury )
Dresslerová Iva, Ing.sekretářka, personalistka, mzdová účetní
Dvořáček Petrrecepční
Dvořáková Milušeasistentka pedagoga - vychovatele
Fiedler Richard, Ing.zástupce ředitelky školy - teoretická výuka, učitel (matematika, matematický seminář)
Fiedlerová Michaela, Mgr.učitelka (německý jazyk, občanská nauka)
Francová Andreavedoucí asistentka pedagoga - učitele
Frankovičová Lucie, Mgr.učitelka (český jazyk a literatura, základy biologie a ekologie, sociální politika, sociální péče a zabezpečení, organizace volného času, komunikace s klienty)
Fridrichová Markéta, Bc.vychovatelka
Frýbová Lenkakuchařka
Hamplová Klára, Mgr.speciální pedagožka
Hauser Otoasistent pedagoga - vychovatele
Holeková Miroslava, DiS.recepční (příležitostný zástup)
Holub Petrvychovatel
Holubcová Soňa, Mgr.učitelka (informační technologie, základy biologie a ekologie, písemná a elektronická komunikace, informační technologie a administrativa), IT správkyně
Honzíková Jana, Mgr.ředitelka, učitelka (anglický jazyk)
Horáková Marierecepční
Hübsch Vladimírrecepční
Hübschová Janaasistentka pedagoga - vychovatele
Hückeová Evaasistentka pedagoga - vychovatele
Hudcová Lucie, Mgr.učitelka (finanční gramotnost, zdravotní výchova, odborný výcvik (2), odborný výcvik (4), úklid a údržba interiéru, nauka o šití a materiálech, odborný výcvik)
Hunčár Miroslavasistent pedagoga - učitele
Chrastinová Martina, Mgr.učitelka (anglický jazyk, seminář z cizího jazyka), koordinátorka projektů Erasmus+ a EHP
Jiránková Luďkahlavní účetní
Juhászová Petraučitelka (matematika, dějepis, informační technologie, právo, účetnictví, základy chemie)
Karmáčková Sylvaúčetní
Klubrtová Janauklízečka
Kobrová Gabrielauklízečka
Konopáčová Hana, Bc.zástupkyně ředitelky pro internát, vychovatelka
Korfová Veronikavychovatelka
Krátký Pavelučitel, asistent pedagoga - učitele
Kubátová Marie, Mgr.učitelka (matematika, finanční gramotnost, odborný výcvik (3), údržba oděvů a prádla)
Kulhavá Páslerová Veronika, Mgr.vedoucí SPC, speciální pedagožka
Kulhavý Josef, Mgr.metodik fiktivních firem a JA studentských firem, učitel (fiktivní firma, informační technologie, informační technologie a administrativa), IT správce
Laube Jaroslavrecepční
Laubová Monikasprávkyně bazénu
Machová Renata, Mgr.učitelka (matematika, základy fyziky)
Makovičková Jana, Mgr.učitelka (ekonomika, základy ekonomie)
Nevečeřalová Klárakuchařka
Paděrová Gabriela, Ing.vedoucí ekonomicko-technického úseku, vedoucí úseku stravování, učitelka (základy ekonomie)
Pavlas Luděkúdržbář
Pavlík Přemyslasistent pedagoga - vychovatele
Perger Milanasistent pedagoga - vychovatele
Pourová Martina, Mgr.učitelka (český jazyk a literatura, anglický jazyk, občanská nauka, základy společenských věd, odborný výcvik (3), údržba oděvů a prádla)
Reginová Petraasistentka pedagoga - vychovatele
Resler Jiříasistent pedagoga - vychovatele
Robková Věra, Ing.učitelka (hospodářské výpočty, obchodní korespondence, účetnictví)
Rybková Hanaasistentka pedagoga - učitele
Rýznerová Evauklízečka
Salwenderová Ivana, Bc.koordinátorka výchovy, vychovatelka (výtvarné práce, stolní tenis, sportovní hry, kroužek vaření)
Sláma Jan, Ing.učitel (ekonomika, obchodní korespondence, právo, ekonomická cvičení)
Slavková Anna, Mgr.psycholožka
Stolín Milošúdržbář
Synková Jana, Bc.sociální pracovnice
Šedivcová Pavla, Mgr.zástupkyně ředitelky školy - odborný výcvik, učitelka (příprava pokrmů, aplikovaná tělesná výchova, odborný výcvik (1), odborný výcvik)
Štěpánková Šárka, Mgr.učitelka
Štěpánová Kateřinauklízečka
Talábová Václava, Mgr.učitelka (anglický jazyk, aplikovaná tělesná výchova, základy biologie a ekologie, základy společenských věd, písemná a elektronická komunikace, psychologie), EVVO kordinátor
Tippeltová Ladislavakuchařka
Urbanová Petrauklízečka
Vágner Oldřich, Ing.učitel (aplikovaná tělesná výchova, dějepis, hospodářský zeměpis, účetnictví, zeměpis a hospodářství eu)
Vancl Bohuslavsprávce sítě
Vejrych Davidkuchař
Vlášková Marcelavedoucí školní jídelny
Vodová Lucieučitelka (anglický jazyk, odborný výcvik (5), dekorace v interiéru a exteriéru, odborný výcvik)
Volman Vladimírasistent pedagoga - vychovatele
Vondráček Libor, Mgr.učitel (speciální pedagogika), vychovatel, výchovný poradce
Vyvlečková Ivana, Mgr.zástupkyně ředitelky školy - přijímací řízení a praxe, učitelka (český jazyk a literatura)
Zapadlo Jiříasistent pedagoga - vychovatele
Zeipeltová Alena, DiS.asistentka pedagoga - vychovatele
Zemánek Oldřichasistent pedagoga - vychovatele
Žilková Andrea, Mgr.Ph.D.psychoterapeutka
Návrat na seznam úseků...