Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Vyhledávání Vyhledávání:

Intranet Intranet:

Uživatelské jméno:
Uživatelské heslo:

Intranet Sociální sítě:

Twitter
Facebook
Youtube
Plán školního roku

Napsali o nás

Velikonoční dělánky oslovily desítky rodin

Krkonošský deník, 2. dubna 2012
 
Janské Lázně – Proudy dětí s rodiči mířily v sobotu do prostor obchodní akademie pro tělesné postižené na Velikonoční dělánky.
Ve třídách tvůrcům asistovali při práci studenti školy na vozících i pedagogové. Doslova v obležení byla celá řada dílniček. Děti například malovaly na textil, zdobily vajíčka i čerstvě upečené perníčky a figurky, pletly pomlázky a vyráběly další drobné dekorace.
Kdo chtěl, zasportoval si v moderní tělocvičně akademie. "Naším cílem bylo touto akcí prostornou akademii otevřít veřejnosti, aby studenti mohli dětem předat své zkušenosti s udržováním velikonočních tradic," přiblížila učitelka Jana Honzíková.
"Inspirovaly nás workshopy na jiných školách, zájem nás mile překvapil. Pro studenty je přínosné, že se setkají s dětmi a připravili si pro ně i divadelní představení," dodal zástupce ředitele Richard Fiedler.
 
Velikonoční dělánky oslovily desítky rodin
 
Návrat zpět na seznam článků
 
 
webmaster © 2009-2020 webmaster@oajl.cz | Ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů | 0.038 | Mapa stránek Mapa stránek
kontakt Obchodní akademie Olgy Havlové, Obchodní 282, 542 25 Janské Lázně | telefon 499 862 111 | e-mail info@oajl.cz | datová scránka gggxiax