Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Vyhledávání Vyhledávání:

Intranet Intranet:

Uživatelské jméno:
Uživatelské heslo:

Intranet Sociální sítě:

Twitter
Facebook
Youtube
Plán školního roku

Napsali o nás

Dělání, dělání všechny smutky zahání

Krkonošský deník, 26. března 2013
 
Janské Lázně - Velikonoční dělánky se za velké účasti dospělých i dětí konaly v prostorách obchodní akademie pro tělesně postižené.
"Akce proběhla ve veselém, voňavém, barevném a tvořivém duchu jako minulý rok. Celkem se tvořilo v deseti třídách.V tělocvičně děti opět řádily na vozících, trefovaly se floorbalovými holemi na brány," popsala učitelka Jana Honzíčková a dodala, že například na výrobu pomlázek spotřebovali tvůrci asi 800 proutků.
Tvůrčí dílny připravovalo na padesát žáků a přes dvacet dospělých z řad pedagogů. "Jmen by byla celá řada, ale například kolegyně Hana Konopáčová na přípravách strávila neuvěřitelné množství volného času," řekla Jana Honzíčková.
Po několika hodinách zábavného tvoření došlo ve škole i na divadelní představení v podání žáků Obchodní akademie, kteří sehráli pohádku O dvanácti měsících. "Ráda bych v souvislosti s akcí zdůraznila hlavně význam integrace. Toho, že naši zdravotně postižení žáci dokáží dětem připravit tak milé odpoledne a předat jim kouzlo jarního tvoření," uzavřela učitelka Jana Honzíčková.
 
Dělání, dělání všechny smutky zahání
 
Návrat zpět na seznam článků
 
 
webmaster © 2009-2019 webmaster@oajl.cz | Ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů | 0.012 | Mapa stránek Mapa stránek
kontakt Obchodní akademie Olgy Havlové, Obchodní 282, 542 25 Janské Lázně | telefon 499 862 111 | e-mail info@oajl.cz | datová scránka gggxiax